نتایج جستجو برای عبارت :

سعی میکنم راحتتر بنویسم

اگر برای انتخاب یک پلاگین کش یا پلاگین Cache مناسب برای سایت وردپرسی خود به مشکل خورده اید، ما برای شما با مقایسه این دو پلاگین کار را اندکی راحتتر می کنیم.در این مقاله سعی می کنیم به شما نشان دهیم که هر کدام از این پلاگین ها چطور کار می کنند و مقایسه ای …
موکت و فرش قرمز تشریفاتی را می توان در مراسمات مهم و خاص، جشن عروسی، مکان های تجاری چون رستوران و هتل و تالار استفاده کرد. آنچه در خرید فرش و موکت برای اکثر مشتریان اولویت است، قیمت این محصولات است، زیرا معمولا برای ورودی استفاده می شود و رفت و آمد زیاد آن هم با کفش روی آن باعث می شود عمر آن تا حد زیادی کم شود، لذا از نظر اقتصادی به صرفه نیست که با صرف هزینه زیادی اقدام به تهیه فرش تشریفاتی نمود.
مدل های ساده این محصول را با نام موکت تشریفاتی ور
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید 
ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار در بین نرم افزار های گرافیکی هستش کار باهاش بعد از اینکه به فتوشاپ مسلط شدید 
خیلی راحتتر میشه فقط یه چند تا ابزار اضافه داره و واسه همینه که طراحی در محیط ایلوستریتور خیلی راحتر نسبت به فتوشاپ هستش 
خب هیچ کس از توضیح های بلند خوشش نمی آید بریم سراغ اموزش 

1-اشنایی با ابزار ستون چپ
2-اشنایی با نوار ابزار
3-ساخت یک پرژه تمرینی
4-سخن اخر
منکه از خبر مامانم کلی شوکه شده بودم نمیدونستم باید چی بگم،یجورایی خجالت میکشیدم.
قرار شد عمم یه روز بیاد خونمون و با من درمورد خواستگاری حرف بزنه،اومد ولی اون هم خجالت میکشید باهام حرف بزنه.
یه قرار گذاشتیم که پسر عمه و عمه حان! بیان خونمون برای حرفهای اولیه.توی این قرار ما حدود ۲ساعت حرف زدیم.من از خجالت داشتم اب میشدم چون اولین باری بود که بدون حضور خونوادم داشتم با فاصله ی ۱متری با یه پسر حرف میزدم اونم چه حرفی.
مامانم و عمه جان مارو تنها
دو روزه که برگشتم خونه,روزهای آخر خوابگاه احساس عجیبی داشتم ,احساس آوارگی! که مشخص نیست متعلق به کجا و چه آدم هایی هستم... خونه راحتی خاص خودش داره همراه با احساس امنیت و صمیمیت,اما توی خونه احساس راکد شدن داشتم ,اینکه هیچ کاری نمیکنم و فقط عمرم میگذره...دانشگاه خیلی دوست دارم,همکلاسی هام و محیط دانشگاه خیلی واسم جذابن اما واسه من که مدام پی رسیدن به آرامشم خوابگاه خیلی هم قشنگ نیست ,نیاز های عاطفیم اذیتم میکنه ,,,حالا می فهمم استقلال داشتن ,فقط
جدیدا بسیار در مورد مهاجرت ورزشکاران می شنویم. دوستانم بحث و تبادل نظر زیادی می کردند که چرا این گروه اینقدر مهاجرت می کنند؟ هر کسی حرفی و دلیلی می آورد ولی به نظر من مبنای بحث خیلی درست نیست. این گروه هم مانند سایرین در حال مهاجرن هستند. فقط چون معروف هستند دیده می شوند/ البته به دلیل اینکه صاحبان مدال می توانند راحتتر مهاجرت کنند ، خب طبیعتا از این حق استفاده می کنند.

به نظرم تمام افرادی که می توانند دارند مهاجرت می کنند. جالبه هیچکسی هم بر
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
گذار سرآغاز سخنانم اینگونه باشد!
.
.
هر پادشاهی ابتدا یک نوزاد بوده....؛
هر ساختمانی ابتدا فقط یک طرح روی کاغذ بوده....؛
مهم نیست امروز کجایی...!
مهم اینه که فردا کجا خواهی بود...!
هر کسی در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
زمین خوردی!؟ عیبی ندارد...
برخیز....!!!
نگذار زمین به جاذبه اش ببالد....
سر به دو زانوی غم فرو مبر، سرت را بالا بگیر....
قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده ای!!؟
کوله بارت ریخت!؟ عیبی ندارد....؛
سبک
اعتماد به نفس یک کلید حیاتی برای موفقیت در هر قدمی از زندگی است. افراد دارای اعتماد به نفس بالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. آنها راحتتر از دیگران به اهداف خود دست پیدا می کنند. در مقابل افراد با اعتماد به نفس پایین اغلب در پایان کار بازنده هستند. شما هم اگر می خوهید زندگی موفقی داشته باشید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. در این مقاله نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس ارائه می شود.
ادامه مطلب
توی آینه که نگاه میکنم ,گاهی لجم میگیره از پوستم که صاف نیست ,خسته میشم به لیزر و راه های درمانی مکانیکی فکر میکنم و در آخر سر خورده سعی میکنم تو آینه نگاه نکنم ...اما دیروز که به مگان مارکل فکر میکردم دیدم مشکلم پوستم نیست ,اعتماد بنفسمه ... شاید اگر اعتماد بنفسم از اول عالی بود حالا زندگی شادتر و راحتتری داشتم ,و تا حالا به اهدافم رسیده بودم ,و حتی پوستم هم راحتتر درمان میشد . 
به خودم نگاه کردم و گفتم اعتماد بنفس داشته باش عزیزم!,بله قدم اول عزیز
سبک زندگی مردم در دهه های مختلف بسیار متفاوت بوده و هرچه که رو به جلو پیش می رویم تجمل گرایی در تمام زندگی مردم گسترش می یابد و در واقع مردم امروزی با اختلاف بسیار زیادی بهتر و راحتتر از پادشاهان پیشین زندگی می کنند. امروزه مردم در ابتدای زندگی تنها به خرید لوازم ضروری برای آغاز زندگی مشترک بسنده نمی کنند و مراسمات بسیار با شکوه برای جشن عروسی هر شخصی برگزار می شود که قبلا چنین جشن هایی مختص شاهزاده ها بود. فرش تشریفاتی زیبا و شکیل، صندلی های
تموم شد امروز 98.1.24 یک رابطه ی 3ساله خوبه که بره دنبال کسی که لایقش هست بازیها و حرفای من باعث شد به خودش بیاد و خودشو ببینه و از آدمی مثل من دور بشه .واسش خوشحالم بااینکه ازم متنفر شده و حالش از صدای من بهم میخوره ولی واسش خوشحالم چون راحت شد از با بودن کناره آدمی مثل من که در شأنش نبودم .چه کارهایی که نکردم و چه دروغهایی که  نگفتم و چه بازیهایی که نکردم باهاش. که راحتتر درموردم بد فکر کنه  چون میدونستم با من با یه زن مطلقه امکان نداره که زندگیه آ
یکی از راههای درامد از سایت میترا رنک جستجوی یک سایت (که خود میترا رنک در اختیار شما قرار میدهد) در گوگل و بالا آوردن آن است. با کلید واژه خاص که در گوگل سرچ میشود.
شما به طور میانگین هر 5 دقیقه میتوانید اینکار رو انجام بدین که درامد ان به طور متوسط حدود 20 تا 40 تومن است. یعنی کافیست شما هر روز با چند کلیک به درامد برسید. به همین سادگی!
یکی دیگه از راههای درامد که راحتتر است و نیازی به کلیک نیست! این هست که شما به سایت میترا رنک اجازه بدهید که به صورت
یه مدته پشیمونم از انتخاب دانشگاهم
همه چی خوبه ها ... دانشگاه و دانشکده و استادها ، همکلاسی هام که خیلی همراه و پایه ان و کم دیدم توی دانشگاه ها ، شهر ، فضا 
خوبه
مشکلی نداره
ولی حسرت این که میتونستم شیراز راحتتر و خوشحالتر باشم یا به طور کلی کمتر سختی بکشم هم همراهمه ...
هر روز به این فکر میکنم که ترم بعد یا سال بعد مهمان شم شیراز یا انتقالی بگیرم
از این طرف دوستام ، حریمی که اینجا واسه خودم ساختم ، و معدلی که نمیدونم اگه از اینجا برم تهدیدی واسش
بکشید ما را         ملت ما بیدارتر می شود
سپاه پاسداران در اطلاعیه خود آورده است: سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.
سردار عزیز رفتنت زود بود 
فکر دل حضرت آقا رو نکردی
شنیدم وقتی دست مؤمنین در دنیا بسته میشه دعا میکنن شهید بشن که دستشون باز بشه راحتتر بتونن کارهایی که انجامش سخته ، بعد شهادت انجام بدن
چه بلیه سختی پیش آمد که با خون شما باید حل می شد!!!

سه شنبه حالم بد بود.  در واقع حالم خیلی بد بود. در واقع حالم خیلی خیلی خیلی بد بود. چرا؟ به خاطر یک اتفاق کوچکی که دوشنبه افتاده بود. و من اینطوری ام دیگر! بعد از یک اتفاق بد کوچک، اتفاقهای بد دیگری را می اندازانم. تا حال بد تثبیت شود و بهانه ای شود برای ناامید بودن، دلخور بودن، بدبخت بودن و در نتیجه نشستن در انتظار اتمام که راحتتر از هر کار دیگری است. صبح که رفتم مدرسه هوا به شکل غیرمنصفانه ای دلربا شده بود و هیچ با حال دل من هماهنگ نبود. درس نخوا
دنبال  آموزش ساخت سایت با وردپرس هستید؟
در این مطلب صفر تا صد ساخت سایت با وردپرس توضیح داده میشه که خیلی راحت بتونید سایت خودتون رو راه اندازی کنید.

اگر دوست دارید این کارهارو به متخصص این کار بسپارید میتونید از بخش سفارش نصب وردپرس با ما  تماس بگیرید.
ویدیوی این آموزش به صورت کامل و قدم به قدم در دوره های آموزشی دسخط وجود دارد. برای اینکه راحتتر آموزش رو دنبال کنید و توضیحات کاملتری رو بشنوید میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
ادامه مطلب
قدیم قدیما گاهی زندگی خوب بود. اما همیشه نگران بی پولی بودم.
مثلا دوران ابتدایی کلاس اول یادمه نگران این بودم که خانم معلم چیزی نخواد که نتونم بخرم  این چیزها رو یه بار گفتم به عزیزی گفت اینجانب تو دیوانه بودی.
یادمه اولین خرید با عزیزی که حقوقشو گرفته بود و ما رو برده بود خرید  چقد چسبید هنوز هم یادما.
اولین دعوا بین دو عزیز یادمه حرمتها شکسته شد
مقصر بود نباید اون کارها رو میکرد کاراش باعث شد همه چی نابود بشه.
از این به بعد راحت مینویسم تو ای
لوله بازکنی تهران
خدمات لوله بازکنی در تهران و البرز به صورت شبانه روزی با کمک بهترین سرویسکاران با تجربه انجام می شود. این خدمات همیشه مورد نیاز مردم تهران به خاطر ساختمان سازی های زیاد بوده است. ما سعی کردیم که این خدمات را در فضای آنلاین و دسترسی راحتتر برای شما انجام بدهیم

ادامه مطلب
به هرچی دلم بخواد ایمان میارم. هرچی دلم بخواد گوش میکنم. هرجور بخوام وقت میگذرونم. من دلم میخواد زندگیمو صرف چیزایی که خوشحالم میکنه، کنم. من میخوام بریزمش دور. وادفاک؟ دلم میخواد هدرش بدم. میخوام به روش مدی هدرش بدم. میدونی چرا؟ چون ایتس فاکین ماین. برام مهم نیست اگه وجودم هدر دادن وقت و هزینه و اکسیژن باشه. هل، بذار باشه. این سهم من از این دنیائه. چون من به دنیا اومدم. و نمیتونن این حقو ازم بگیرن. من به دنیا اومدم، و وظیفه ندارم مفید باشم. نه،
صبح رفتم تشییع جنازه ی یکی از اقوام که البته بیشتر از اینکه از اقوام باشه با دو تا از دختراش دوست صمیمی هستم، الان داشتم تلگرامم را بالا پایین میکردم که دیدم عکس باباش را گذاشته پروفایل، رفتم چت های هفته ی پیش را خوندم، هفته ی پیش تازه خبردار شده بودم باباش مریض شده و بیمارستانه که پیام دادم احوالپرسی و بعدش زنگ زدم صحبت کردیم، طفلکی ها چقدر دل بسته بودند به نتیجه ی روند درمان، چقدر بغضم گرفت از اونهمه امید و دعا و ... که بیفایده بوده. نمیدونم
این جمله را از ایمیل آقای شاهین کلانتری که هر چند وقت یکبار میفرستند کپی کرده ام :
هرگز نگو -«روزی به خودم جرئت انجام آن کار را خواهم داد....» آن لحظه همین حالاست.-پام برون
میخواستم راحتتر به منظورم برسم! و با یک کپی‌پیست جانانه تمام لقمه هارا دور سرم قرار بود بچرخانم گفتم!
من هم رمان نوشتن را شروع کردم!
و باز هم از حرفای شاهین کلانتری استفاده کردم و تا ۱۰۰۰ کلمه رمان را ننوشتم بلند نشده ام و هنوز هم جا داشتم ولی اگر بیشتر بنویسم مطمئنم به گزاف
ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید.
با ثبت آگهی ملک در جوکاخ شما عزیزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده زیرا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق از قیمت خانه و تنوع ملک ، کا
ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید.
با ثبت آگهی ملک در جوکاخ شما عزیزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده زیرا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق از قیمت خانه و تنوع ملک ، کا
یادم میآید تازه مسلمانی را که از او پرسیدند: 
نظرت درباره نهج البلاغه چیست؟
گفت: من مدتی بعداز اسلام آوردن نهج البلاغه را خواندم. 
هرجا به نظرم زیباتر بود های لایت می کردم.
وقتی تمام شد و برگشتم از اول نگاه کردم، دیدم تقریبا همه اش را های لایت کرده ام!

ممکن است زیاد شنیده باشی که نهج البلاغه سخت است!
نمی فهمیم!
و کلماتی از این قبیل...

اما می خواهم یک چیز بگویم:
این حرفهایی است که به ما زده اند.
راستی خودت تا بحال چند بار نهج البلاغه خواندن را ام
برای اینکه بتوانید به کانادا مهاجرت کنید بهترین راه از طریق تحصیل است گرفتن ویزا برای تحصیل بسیار راحتتر است تا راههای دیگر پس با اقدام از این طریق به نیت خود برسید

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل : یکی از راه های مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است سالانه تعداد بیشماری دانشجو جهت تحصیل در کانادا به این کشور مهاجرت می کنند در این مطلب قصد داریم در این مورد به طور مفصل صحبت
یکی از مهمترین ترفند ها در زمینه سئو در واقع نوشتن تبلیغات بهینه و تاثیر گذار میباشد.
این مورد فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما علاوه بر سئو در کنار آن یک محتوای عالی تولید کنید البته با توجه به اصول تبلیغ نویسی
در واقع این اصول تبلیغات نویسی میباشد که کار شما را رونق میدهد و بر روی کاربر تاثیر میگذارد
اگر شما تبلیغات نویسی را انجام ندهید حتی اگر بهترین رتبه را در گوگل داشته باشید حتی اکر بهترین سایت را داشته باشیدحتی اگر کاربر در سای
استفاده از لوازم بهداشتی سگ در سلامت و زیبایی آن بسیار تاثیر دارد، استفاده از برس، اسپری های ضد عفونی کننده، پدهای بهداشتی، شامپو و … باعث دور شدن انواع انگل و بیماری های مختلف از سگ دلبندتان میشود. همچنین برخی وسایل برای سلامت خود شما نیز میباشد، مانند دستکش های مخصوص و همچنین انبر های بهداشتی که جهت برداشتن مدفوع سگ بکار میرود.
قلاده سگ وسیله ایست که شما را در کنترل راحتتر سگتان کمک میکند و همچنین در پیاده روی ها باعث میشود که سگ زیاد از
کلسترول و چربی خون ها زده بالا. تنها نشانی که خبر از میانسال شدن مان می داد همین اعداد بود. وگرنه مهدی ریاضت همان مهدی ریاضت سال های دانشکده بود. فقط محل زندگی اش شده بود تورنتو و زبان کلاس درس ها هم دیگر فارسی نبود. 
توی یکی از درس ها نمره اش شده بود 98. نفر دوم شده بود 68 و بقیه با اختلافی بسیار زیر 40 شده بودند. کاملا مشابه همان اتفاقی بود که توی درس دینامیک دکتر تابنده برایمان افتاده بود. آن جا او تاپ مارک کلاس شده بود با نمره ی 17 و بقیه مان حول و ح
کارمان همیشه امیدواری بوده. چون امید داشتن راحتتر از همه چیز بوده، اینکه امید داشته باشی یک نفر بیاید کارها را سامان دهد، زمان برسد که همه چیز سامان پیدا کند همیشه راحت ترین است.
نمی دانم چرا انقدر امید را مقدس کرده اند، امیدواری گاهی وقتها فقط به تاخیر انداختن کاری است که همین امروز باید انجام بدهی...
همین امروز باید کاری پیدا کنی، همین امروز به دختری که دوستش داری ابراز علاقه کنی، همین امروز برنامه ای برای آینده ات بریزی...همین امروز تکلیفت
مبلمان اداری مدرن : 
مبلمان اداری مدرن به سبکی از تولیدات محصولات اداری اطلاق میشود که در آن ارتباط بین مدرنیته با طراحی دفتر کار بخوبی صورت پذیرفته است . یعنی هم در طراحی دکوراسیون اداری و هم در طراحی و هم در تولید مبلمان اداری بحث مدرنیته و بروز بودن اولویت اول طراحان و تولید کنندگان محصولات اداری بوده است .
مبلمان اداری مدرن خود زیر شاخه هایی دارد نظیر میز اداری مدرن .در میزهای اداری مدرن ارتباط بین پرسنل راحتتر است . همه طراحی مبلمان
مبلمان اداری مدرن : 
مبلمان اداری مدرن به سبکی از تولیدات محصولات اداری اطلاق میشود که در آن ارتباط بین مدرنیته با طراحی دفتر کار بخوبی صورت پذیرفته است . یعنی هم در طراحی دکوراسیون اداری و هم در طراحی و هم در تولید مبلمان اداری بحث مدرنیته و بروز بودن اولویت اول طراحان و تولید کنندگان محصولات اداری بوده است .
مبلمان اداری مدرن خود زیر شاخه هایی دارد نظیر میز اداری مدرن .در میزهای اداری مدرن ارتباط بین پرسنل راحتتر است . همه طراحی مبلمان
روز سیزدهم دی ماه گوشی موبایلم بطور خودکار خاموش شد و پس از روشن شدن پس از یک تا دو دقیقه دوباره خاموش شده و مجددا به این رفت و برگشت ادامه می دهد تا باتریش را خارج کنم. صبح فردا به یک مغازه تعمیرات موبایل مراجعه کرده و با شنیدن این جواب که قابل تعمیر نیست، کاملا ناامید می شوم.
ظاهرا بازگشت همه به سوی گوشی های قدیمی شان است و از من به سوی نوکیاست. خوب شد به حرف مامان گوش کردم که گفت بگذارش برای روز مبادا.
بعد از فهمیدن دوستانم، بسته های پیشنهادی

انواع حوله های مختلف در بازار یافت می شود که بسته به نیاز افراد خریداری و مصرف می شود. حوله پالتویی یا تن پوش از جمله حوله های پرمصرف امروزه مردم می باشد که به دلیل استفاده راحتتر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این حوله به شکل پالتو بوده و دارای کلاه و کمر می باشد و به راحتی می توان به وسیله ی آن تمام قسمتهای بدن را خشک نمود. کیفیت در انتخاب اینگونه حوله ها حرف اول را میزند چرا که انتخاب نوع بی کیفیت آن هنگام خشک کردن ایجاد پرز کرده و حوله پس ا
با توجه به گستردگی محصولات و وجود کالاهای متعدد مشابه این وظیفه شماست که بتوانید با راهنمایی درست و معقول، مراجعه کننده ها را به مشتری خود تبدیل نمایید. یکی از روش های راهنمایی مشتریان چاپ کاتالوگ کرج می باشد.
ما در عصری زندگی می‌کنیم که در آن مشتریان از قبل نسبت به خرید محصول مورد نظر خود تصمیم گری را انجام می دهند. شما نمی توانید آن ها نسبت به خرید محصولات دیگر ترغیب نمایید. افراد در حال حاضر تحقیق می‌کنند، به خصوص زمانی که محصولی را خریدا
دانلود سریالSetous S 

مشخصات :
فصل دوم ستوسه فصل اول دانلود
تعداد اپیزود : 13
کیفیت 480
زیرنویس انگلیسی smi
خلاصه : کونگ فارغ التحصیل شده و تو به کمپانی کار میکنه. ارتیت برای گذروندن دوره انترنی وارد همون کمپانی میشه و....

برای اینکه راحتتر دانلود کنین هر قسمتو تو یه فایل زیپ زدم . هم ساب هم پارتای سریال. برای بازکردن زیپ از برنامه archiveZ استفاده کنین. برای پیسی یادم نمیاد اسمشو میگم بعدا.

روزهای اپلود این سریالو از جدول زمان بندی   ببینید 
دانلود  
میدونین چیه؟ کلا همیشه وفق دادن خودت با شرایط خیلی راحتتر از تغییر دادن شرایطه، یکیم مثل من که خیلی رو عادتاش متعصبه همچین چیزی خیلی واسش سخته خوب! من از اون آدماییم که خیلی بی اعصاب تشریف دارم و وقتی که دارم درس میخونم این حساسیت صدبرابر میشه چندبار همینجا اینو گفتم فکر کنم، اما کیه که توجه کنه اصلا،نمیدونم چرا امسال همه چی دست به دست هم داده که این صله رحم و خانواده و مهمونی و این داستانا دامن مارو گرفته ول نمیکنه لعنتی زبون نفهم کم مونده د
فونت‌هایی که برای کدنویسی استفاده می‌شوند یک ویژگی مشترک دارند اون هم monospaced بودن فونت است. این ویژگی توی خیلی از فونت‌ها مثل Courier هستش. فونتهای monospaced تمام کاراکترهاشون(حروف، اعداد و کاراکترهای ویژه) فاصله افقی هر کاراکتر از چپ‌ترین تا راست‌ترین باهمدیگه یکی هستش
این ویزگی خیلی به خوانایی کدها کمک میکنه چون کد به خاطر یکی بودن فاصله افقی هر ۲ سر کاراکترها یه حالت جدولی پیدا میکنه چون دقیقا کاراکترها زیر همدیگه قرار می‌گیرند و برای همین
دارم کم کم به خوابگاه عادت میکنم ,به اتاق آروم و تخت قشنگم,به دانشگاه خیلی خوشگلمون و به کلاس های درس... از خوابگاه تا دانشکده مسیر واقعا قشنگی داره که از کنار جنگل رد میشه  و گاهی صدای پرنده ها این فضا رو روح نواز تر میکنه... تعطیلات اخیر رو رفته بودم خونه , خونه که برای هر کسی معنای خودشو داره ,واسه من خونه یعنی خونواده یعنی پدر و مادر.... قشنگ بود ,,به تنم چسبید و با حس خوبش راهی شهر دانشگاهم شدم... 
توی اتوبوس ,صندلی جلو نشسته بودم و تمام مسیر به ر
برای من که صورتم گرد است اما هیچ برجستگی گونه ای ندارم هنگام آرایش چطور رژ گونه بزنم تا کمی گونه هایم برجسته دیده شوند؟

چه صورتهای استخوانی و لاغر و چه صورتهای گرد و تختی که برجستگی گونه ندارند و صاف و یکدستند این روش می تواند در نشان دادن گونه ای زیبا به آنها کمک کند به این ترتیب که :

پس از زدن کرمهایی که باید استفاده کنید از ضد آفتاب تا کرم پودر های مورد مصرفتان برای صاف و یکدست شدن و زیبا سازی پوست، از دو رنگ رژ گونه ی نزدیک به هم استفاد
به جایی رسیدم که جز خدا هیچکسو ندارم باهاش حرف بزنم پریشب بود فکر کنم گفتن شب آرزو هاست و خدا بی حساب میبخشه منم از خدا خواستم با آغوش باز منو بپذیره و برم پیشش. 
بحث فاز غم گرفتن و این صحبتا نیست بحث بریدنه!
وقتی از عالم و آدم ببری وقتی از خودت ببری وقتی خسته باشی فقط دلت میخواد بخوابی و هیچوقت بیدار نشی. نمیدونم چرا درکش سخته که یک نفر بخواد به زندگیش خاتمه بده چه نفعی داره بودنش؟ وقتی نه میتونه درمان شه نه میتونه زندگی کنه نه میتونه حتی قدمی
دلم می خواهد یک بار هم که شده جایمان عوض شود. تو سکوت کنی و من مقابلت بنشینم و تمام حرفهایی که به هر دلیلی از گفتنشان ابا داشتم را بی پرده به زبان بیاورم. نه برای خودم، برای تو، برای حجم دلتنگی ات که این روزها با بزرگ و بزرگتر شدنش دارد علاوه بر خودت راه نفس من را هم می بندد. هیچ وقت دوست نداشتم این طور ببینمت، به این شکل باورت کنم و با این افکار بشناسمت. کاش به جای آنکه دنبال جمله ای باشی برای کل کل کردن و مثلا کم شدن روی من، فقط چند دقیقه به حرفها
میدونم ، یه کسب و کار کوچیک داری و میخوای با پرینتر کوچیک داخل دفتر یا منزل برای مشتری ها فاکتور چاپ کنی و دست آخر حساب و کتاب هر کدوم رو توی کامپیوتر شخصی خودت نگه داری.
خاطره و دیدی که نسبت به نرم افزارهای حسابداری داری ممکنه شما رو از ادامه تصمیم منصرف کنه و به خودتون بگید که همون فاکتور کاغذی خوبه. نصب سخت نرم افزار های حسابداری ،کابوس پریدن اطلاعات،نیاز به داشتن دانش حسابداری زیاد و ... چیزهایی هستند که هر آن شما را بیشتر از تصمیم دیجیتالی
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار
اگر احساس می کنید سرعت اینترنت گوشی شما پایین است می توانید از اپلیکیشن ها افزایش سرعت اینترنت استفاده کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن های افزایش سرعت اینترنت Speedifyاست.
به کمک این نرم افزار سرعت اینترنت شما در اتصال به وای- فای و یا اتصال به اینترنت سیم کارت بهبود می یابد. این افزایش سرعت زمانی که از اینترنت سیم کارت استفاده می کنید بسیار محسوس است و از نتیجه بسیار راضی خواهید بود.
به کمک این نرم افزار علاوه بر افزایش سرعت ارتباط اینترنت، ارتبا
اگر احساس می کنید سرعت اینترنت گوشی شما پایین است می توانید از اپلیکیشن ها افزایش سرعت اینترنت استفاده کنید. یکی از بهترین اپلیکیشن های افزایش سرعت اینترنت Speedifyاست.
به کمک این نرم افزار سرعت اینترنت شما در اتصال به وای- فای و یا اتصال به اینترنت سیم کارت بهبود می یابد. این افزایش سرعت زمانی که از اینترنت سیم کارت استفاده می کنید بسیار محسوس است و از نتیجه بسیار راضی خواهید بود.
به کمک این نرم افزار علاوه بر افزایش سرعت ارتباط اینترنت، ارتبا
حراج رنده ی چندکاره ی سبزیجات

رنده ی چندکاره ی سبزیجات

قیمت حراج: 45000 تومان

رنده ی چندکاره ی سبزیجات

برای آسانتر کردن کار خانم های خانه دار در آشپزخانه و در امر آشپزی محصولی را ارائه داده ایم که علاوه بر کاربردی بودن و شکل ظاهری زیبا پخت و پز را برای شما راحتتر نموده است.رنده کردن انواع سبزیجات سیر،زنجبیل،پیازچه و …
ادامه مطلب
بسم الله النور

دیدم یک پیام جدید تو وبلاگم دارم اونم از کی؟!
از یار طلبگی کسی که واقعا دوستش داشتم 
چه پیامی؟؟
شماره تلفنش رو برام نوشته بود تا با هم در ارتباط باشیم 
وای خدایا باورم نمیشد اولین بارم بود که در فضای مجازی خانمی که دوست داشتم باهاش دوست بشم شمارشو برام گذاشته بود 
سریع رفتم به مامانم گفتم بعد دیدم یکی داره بهم زنگ میزنه!!
خودش بود 
قلبم به تپش افتاده بود نمیدونستم جواب بدم یا نه 
و تا اومدم جواب بدم قطع شد 
دیگه من زنگ نزدم یعن
اینجا چرا این شکلی شده؟ من همیشه مدل قدیم هرچیزیو بیشتر میپسندم
هرچیزی که پیشرفته میشه دلمو میخورهو کم کم ازش دوری میکنمو آخر ترک
کاش مثل قدیم میموند تا من راحتتر عکسایی که دلم میخواست اینجا ثبت بشه رو بذارم و الان از تنبلیم بیخیالشون نمیشدم
بچه تر که بودم با همه جور آدمی میساختم هر روز که بزرگتر میشم دارم سختگیرترو بی اعصابتر میشم دیگه از همه خوشم نمیاد فقط تعداد معدودی از آدمای اطرافمو میتونم تحمل کنم 
خانواده پدریم اعصابمو تحریک میکنن
مدتی که قهر بودیم مدام بهش اسمس میدادم و هر چی تو دلم بود رو میگفتم .... مثلا یکیش این بود که (هیراد تو مرد رابطه نبودی ,مرد وایستادن و درست کردنش نبودی ) یا براش نوشتم (تو حتی سر قولت هم نموندی ,سر قول مردونه ات!) وقتی این دو تا رو واسش نوشتم کاملا مطمئن بودم که حرفم درسته تا دیشب که  دوباره حرف زدیم و گفت صبا من تک تک اسمس هات رو میخوندم و بهت حق میدادم جز این دوتا ,خیلی واسم سنگین بودن ,حالا فرصت بده و مرد رابطه رو ببین من سر قول مردونه ام وایستادم!
مدتی که قهر بودیم مدام بهش اسمس میدادم و هر چی تو دلم بود رو میگفتم .... مثلا یکیش این بود که (هیراد تو مرد رابطه نبودی ,مرد وایستادن و درست کردنش نبودی ) یا براش نوشتم (تو حتی سر قولت هم نموندی ,سر قول مردونه ات!) وقتی این دو تا رو واسش نوشتم کاملا مطمئن بودم که حرفم درسته تا دیشب که  دوباره حرف زدیم و گفت صبا من تک تک اسمس هات رو میخوندم و بهت حق میدادم جز این دوتا ,خیلی واسم سنگین بودن ,حالا فرصت بده و مرد رابطه رو ببین من سر قول مردونه ام وایستادم!
تشریح موقعیت:
1. همه جا بهم ریخته است و کثیف، طوری که چندشت میاد راه بری.
2 . صدای حرف زدن و چسب زدن به کارتنا میاد.
3 . هیشکی نیست بحرفیم. ینی هستن ولی بغ کرده دراز کشیدن، نمی دونم از من متنفرن یا از موقعیت.
4 . چندتا اتاق اونورتر چراغا خاموشه و همه خوابن.
5 . حالا حالا ها من باید صدای جیر جیر چسب 5 سانتی رو تحمل کنم.
6 . خوابم میاد، سرم درد میکنه ولی ملت دارن وسیله هاشون رو جمع می کنن و حالا حالاها چراغ روشنه.
7 . جیک هیشکی درنمیاد.
8 . دیروز این موقع تو خونه
گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم ...چشامو بستم ...
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود
 دستانی که ردشان روی گلوی خیال مانده و صدای تپش چیزی شبیه به قلب در کف پاها که جا باز کنند برای عقل . این چیزی بود که از من خواسته بودنند. جایی که تنها حیات غیرمادی در زندگیم رویا بود؛ اما رویاهای آشفته ی گرگ و میش صبح چیزی را بازگو می کرد که تا مدتها آن را جایی دور تر از گوش هایم دفن کردم که مبدا خیالاتی شوند. 
"اما عشق راهش را پیدا میکند" . این چیزی که بود که چشم هایم خواندند و من نمیدانم چرا قلبم تندتر زد و چشم هایم پر از اشک شد.  انگار صدای تپش ها
 دستانی که ردشان روی گلوی خیال مانده و صدای تپش چیزی شبیه به قلب در کف پاها که جا باز کنند برای عقل . این چیزی بود که از من خواسته بودنند. جایی که تنها حیات غیرمادی در زندگیم رویا بود؛ اما رویاهای آشفته ی گرگ و میش صبح چیزی را بازگو می کرد که تا مدتها آن را جایی دور تر از گوش هایم دفن کردم که مبدا خیالاتی شوند. 
"اما عشق راهش را پیدا میکند" . این چیزی که بود که چشم هایم خواندند و من نمیدانم چرا قلبم تندتر زد و چشم هایم پر از اشک شد.  انگار صدای تپش ها
خب بچه ها امروز روز خوب و باحال و یکم عجیبی بود. 
بذارید اول براتون کدوم رو بگم؟
این پسر های کسخل.اوه خدایا!
واقعا این پسرها عجب موجوداتی هستن. خیلی سخت میشه فهمیدشون . یعی حتی دخترای با روابط اجتماعی خیلی بالا و باحال هم کم میارن جلوی این موضوع.
ارتباط با دختر ها خیلی راحتتر و باحال تر هست راحت میتونی باهاشون دوست بشی. هر چی حس میکنی رو بگی و کلی بخندین.
پسره عین سگ پاچه میگرفت. واقعا معلوم نیست چشونه. از بچه های دانشگاهه. هووف. منم گند زدم به هیک
دیشب کلی به خودم افتخار کردم...با جنبه های جدیدی از زندگیم اشنا شدم که باعث شد بفهمم قبولی من تو یه رشته ماژور تو شهر زادگاه به هرچیزی ربط داشته باشه به هوش و استعدادم ربط نداره...فهمیدم تو کشورم خیلی راحت میشه دانشجو بهترین رشته تو بهترین شهرا شد...حتی تخصص و فوق تخصصی که با جون ادما در ارتباطه...میشه راحتتر بیشرین حقوق رو داشته باشی...وهمه اینها هیچ ربطی به وجود خودت نداره...همه ربط به پ.ا.ر.ت.ی که داره داره...لازم نیس حتی در حد وزیر و وکیل هم باشه...
برای افزایش دایره لغات خود نکات زیر را رعایت کنید:
یک دفتر واژگان منظم داشته باشید.(برای این کار می‌توانید از جعبه لغات خود در داشبوردتان در اپلیکیشن و یا سایت ریمرسی نیز استفاده کنید). 
پس از ۲۴ ساعت، پس از یک هفته و بعد از یک ماه این کلمات را مرور کنید. 
بخوانید، بخوانید، بخوانید. هر چه یک کلمه را بیشتر ببینید، راحتتر آن را به خاطر می‌سپارید.

از کلمات جدید استفاده کنید. برای به خاطر سپاری یک کلمه شما باید در حدود ده بار از آن استفاده کنید. (
آیا تصمیم به خرید سرور برای کسب و کار خود دارید؟
چند فاکتور مهم برای تصمیم گیری راحتتر:
برترین برندهای سرور از شرکتهای (HP-DELL-IBM) هستند که لازم به ذکر است سرورهای HP بدلیل در دسترس بودن قطعات سرور و پشتیبانی خوب و سریع از محبوبیت های زیادی نسبت به سایر برندها دارد...‌
با خرید سرور hp شما از هدر رفتن وسایل الکترونیکی که هنوز پرقدرت و کارآمد هستند جلوگیری میکنید و اینکه در حداکثر دویا سه روز ازثبت سفارش سروربا کانفیگ مورد نظر را تحویل میگیرید...
فرو
اول از همه اینکه اگه استاد شم قطعا استاد فلسفه میشم^_^ فلسفه ساما عشق منه . هرگز بهش خیانت نمیکنم.
من بجز فلسفه ساما فقط راجع به اکسو و بیتوبی و انیمه میتونم وراجی کنم و فکر نکنم کسی بخواد سر کلاس اونا بشینه:)))
تازه فلسفه رو خوب توضیح میدم، جدی میگم! اخه فلسفه اصلا سخت نیست فقط بیان کتاب ها پیچیده است، من اون گره های کتاب ها رو باز میکنم و صاف و صوف تحویلش میدم^^
بعدش اینکه اولین جلسه که رفتم سرکلاس بهشون میگم که ببینید بچه ها، من فلانیم. من نیومدم
حالم خوب نیست
دلم خیلی شکسته،
نمیدونم وقتی که
دلت بشکنه واقعا چی میتونه حال منو خوب کنه!
شاید فقط زمان
درمانش باشه.
همه اش به این
دلخوشم که به خاطر درد تو قفسه سینه ام رفتم دکتر بهم بگه سرطان دارم با خودم میگم
شاید این دل شکستگیم به خاطر این باشه که راحتتر از این دنیا دل بکنم. فکر میکنم
خیلی راحت میتونم برم چون هیچ دلبستگی به زمین ندارم. این خواسته سالهای قبل من هم
بود شاید الان وقت اجابتش رسیده. خوبه که چیزی واسه از دست دادن نداشته باشی. از
خودم
برای کسانی که به دنبال استراحت در یک محیط آرام و طبیعی هستند، سفر با یک جت خصوصی به آمورگوس یک تجربه فراموش نشدنی است. سواحل بکر و طبیعی آن با مناظر زیبای غارها، آب ها روشن، صخره های شیب دار نسبت به مکان های دیگر خلوت تر و دست نخورده هستند. معماری سنتی سفی رنگ خانه ها در Cora پایتخت و سایر دهکده های آن بسیار زیبا و بیش نظیر است. برای داشتن زمان بیشتر، بهتر است که با یک جت خصوصی evoJets به آمورگوس سفر کنید زیرا برنامه ریزی برای سفر با هواپیماهای تجاری
فیلتر تصفیه سردوش تصفیه آب حمام Shower Head
مضرات کلر بر پوست و مو
همه آبهای مصارف خانگی دارای کلر میباشند. کلر یک عامل سفید کننده است و با پروتئین های پوست و مو ترکیب شده و سبب نابودی آنها می شود.
مو حالت خشک پیدا می کند و در پوست های حساس، احساس سوزش ایجاد می شود.
با استفاده از سر دوشی حمام طراحی شده برای حذف کلر و املاح مضر،از آبی ایمن لذت ببرید، سوزش و سوختن چشم نداشته و پوستی شاداب داشته باشید.

فواید استفاده از سردوشی حمام
تصفیه آب حمام وحس سبکی
کمپانی چینی لنوو که اخیرا از دو گوشی هوشمند A6 Note و K10 Note رونمایی کرده بود، حالا ساعت هوشمند جدیدی را با نام Lenovo Carme معرفی کرده است. ساعت هوشمند لنوو از یک نمایشگر رنگی لمسی 1.3 اینچی استفاده می‌کند که طراحی 2.5 بعدی خمیده دارد. چنین طراحی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا محتوای صفحه را از زوایای مختلف راحتتر بخوانند.
ساعت هوشمند  لنوو می‌تواند اعلانات مرتبط با اس‌ام‌اس‌ها و تماس‌ها را روی نمایشگر نشان داده و قابلیت‌های ورزشی مختلف
اینکه در عصر علم و فناوری بتوانیم به راحتی به منابع علمی معتبر دست پیدا کنیم بسیار مهم است. به همین دلیل مقالات طبقه بندی شده‌اند تا بتوان راحتتر به منبع مورد نظر دست پیدا کرد. مقاله های علمی را می‌توان بر اساس هدف، زبان، موضوع، مخاطبان، نوع نشریه و … دسته بندی کرد. شاید دلیل این طبقه بندی این است که اساس ارتباط محققان، دانشجویان و اساتید بر طبق این مقالات است. به همین دلیل و با توجه به این نکته که بهترین مجله های علمی جهان برای چاپ مقاله هم
این روز ها شاهد اوج گرفتن و فرا گیر شدن نصب و اجرا بازی پابجی بوده ایم  شاید از دلایل محبوبیت و فراگیر شدن این بازی موارد زیر باشه  

گروهی بودن
اجرای راحت و مصرف کم دیتا
هیجان انگیز بودن بازی 
جدا بودن سرور های تلفن های همراه , کنسول ها و کامپیوتر ها

1. گروهی بودن: بدون شک یکی از جذابیت های بازی ها این روزها گروهی بودن و بازی بدون محدودیت مکانی با دوستانتون هست . فرض بر اینکه شما در هرمزگانین و دوستتون در اذربایجان ولی باز هم شما میتونید با اون
دیروز یهمریض داشتیم که یه خانم 60 و خرده ای ساله بود که با کاهش سطح هوشیاری اومده بود ولی فردا صبحش که اومدم و دیدمش دیگه کاهش سطح هوشیاری نداشت و خانم جوونی که همراهش بود مسگفت که مادرش چند روزی دفع داشته که نمیتونسته دفع کنه چون درد داشته و شروع کرده بودن بهش ملین با مقدار زیاد دادن ...حالا مریض افتاده بود روی اسهال شدید طوری که بی اختیار شده بود...صبح که من ساعت 6 رسیدم جیغ میزد و کسی همراهش نبود و میخواست کسی زیر پاشو عوض کنه و میگفت از 4 صبح خو

تا حالا شده فکر کنین چرا حرفی که درمورد خرید یه محصول می‌زنیم تو عمل با واقعیت خریدامون فرق میکنه؟
یا چرا مثلا ماها میگیم که قهوه رو تلخ دوست داریم ولی وقت قهوه خوردن نا خود آگاه چند قاشق شکر هم بهش اضافه میکنیم؟
شاید واسه درک بهتر این قضیه لازمه وارد بحث عملکرد مغزمون بشیم!
مغز ما شامل سه بخش میشه:
مغز جدید (که تحلیل و عملیات منطقی و ...بر عهده ی اونه و توی مثال قهوه، حس میکنه قهوه ی تلخ شیکتر و جذابتره)، مغز میانی (که با احساسات سر و کار داره
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار

تا حالا شده فکر کنین چرا حرفی که درمورد خرید یه محصول می‌زنیم تو عمل با واقعیت خریدامون فرق میکنه؟
یا چرا مثلا ماها میگیم که قهوه رو تلخ دوست داریم ولی وقت قهوه خوردن نا خود آگاه چند قاشق شکر هم بهش اضافه میکنیم؟
شاید واسه درک بهتر این قضیه لازمه وارد بحث عملکرد مغزمون بشیم!
مغز ما شامل سه بخش میشه:
مغز جدید (که تحلیل و عملیات منطقی و ...بر عهده ی اونه و توی مثال قهوه، حس میکنه قهوه ی تلخ شیکتر و جذابتره)، مغز میانی (که با احساسات سر و کار داره
نوزادها همیشه برای بزرگتر ها نماد معصومیت، پاکی، ظرافت و معصومیت بوده اند. ولی خب، باید در نظر داشته باشیم که این صفات خوب و زیبا با ضعیف بودن و حساسیت بالا همراه هستند و همین موضوع باعث می شود که مراقبت از نوزادان تا زمانی که این دوران را پشت سر نگذاشته اند، بسیار مهم و ضروری باشد.از طرفی نوزادان در دوره نوزادی خود بیشتر زمان را در سرویس خواب نوزاد می گذرانند و همین موضوع باعث شده است که انتخاب تخت مناسب در این زمان کار بسیار مهمی باشد.
بهتر
نوزادها همیشه برای بزرگتر ها نماد معصومیت، پاکی، ظرافت و معصومیت بوده اند. ولی خب، باید در نظر داشته باشیم که این صفات خوب و زیبا با ضعیف بودن و حساسیت بالا همراه هستند و همین موضوع باعث می شود که مراقبت از نوزادان تا زمانی که این دوران را پشت سر نگذاشته اند، بسیار مهم و ضروری باشد.از طرفی نوزادان در دوره نوزادی خود بیشتر زمان را در سرویس خواب نوزاد می گذرانند و همین موضوع باعث شده است که انتخاب تخت مناسب در این زمان کار بسیار مهمی باشد.
بهتر
کارت پارکینگ
چاپ کارت پارکینگ | چاپ کارت پارکینگ هوشمند | کارت پارکینگ
چاپ کارت پارکینگ | چاپ کارت پارکینگ هوشمند | کارت پارکینگ
برای سرعت بخشیدن به روند کاری پارکینگ می باشد این کارت ها برای وسایل نقلیه برای استفاده از پارکینگ های عمومی، پارکینگ طبقاتی و.. مورد استفاده قرار می گیرد.این روش های برای حذف هزینه در ثبت اطلاعات پارکینگ می باشد و همچنین تخلفات و توقف اتومبیل هنگام  ورود و خروج به پارکینگ را کاهش می دهد  مدیریت پارکینگ  راحتتر به 
خرید ملک و زندگی در آلانیا

برای هزاران نفر از افرادی که در آلانیا زندگی می کنند، زندگی دقیقا همان چیزی است که باید باشد. صلح آمیز، بی سر و صدا، کمترین نگرانی و با تابش آفتاب برای 300 روز از سال. آلانیا در ساحل دریای مدیترانه ترکیه یکی از مراکز خاورمیانه ای است که تعداد زیادی از خارجی ها را در این کشور به سر می برند و انتخاب این منطقه توسط خارجیان به دلیل مزایای بسیاری که فراهم می آورد، دور از انتظار هم نیست.
تلاش های اخیر شورای محلی برای گست
#ارسالی_اعضا
واقعا گاهی به عمل کار برآید به سخندانی نیست
محمد موحدی همیشه برای این که به مردم منویات رهبری را گوشزد کنم سراغ محتوای علمی در زمینه اهمیت رونق تولید و کارآفرینی می‌رفتم؛ ولی گاهی احساس می‌کردم مخاطب من حرفهایم را می‌داند و قبول دارد و حتی می‌خواهد به آن عمل کند ولی راه و چاره‌اش را نمی‌داند؛ به خاطر همین با نگاه سؤالی، سخنان مرا بدرقه می‌کند. برای پیدا کردن راه و چاره سراغ انسانهای با تجربه و کارآمد منطقه رفتیم و ظرفیتهای

گام اول
مهندسی (engineering) به چه معناست ؟تاکنون بارها و بارها این واژه را در کاربردهای عامیانه و تخصصی شنیدهایم ؛ پرسش اینجاست که آیا اگر از ما بخواهند این کلمه را به تعریف آوریم قادر به بیان روان آن هستیم ؟ گام اول ما در یادگیری مهندسی صنایع ، آموزش معنای دقیقی برای مهندسی است . مجمع اعتباری مهندسی و تکنولوژی (the Accrediation Board for Engineering and Technology) که یکی از وظایف آن تعریف و یکسانسازی واژههای مهندسی است ، مهندسی را به صورت زیر تعریف میکند : مهندسی ، مجم

دندان های نیش ( شش یا هشت دندان جلویی را بایت یا نیش می گویند) و نحوه درمان ارتودنسی برای رفع ناهنجاری آن همیشه مورد توجه بوده است. یک متخصص برای ارتودنسی دندان های نیش شما اگر شلوغ یا کج و بیرون زده و نامنظم باشند از بریس ارتودنسی استفاده می کند.
قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تصحیح نیش انجام دهید یا نه مهم است که اطلاعات لازم را درارتباط با درمان ارتودنسی دندان و هزینه ارتودنسی بدست بیاورید.
مشکلات فکی در اثر مال اکلوژن
محقق
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید کوله پشتی دخترانه (www.123kif.shop) (http://www.123kif.shop/product-category/backpack/women-laptop-bag/) لطفا از صفحه ما بخواهید.
اگر فردی صفت یا دوستدار سفر رفتن مسافرخانه هستید، و به منظور قفا کوله پشتی های کبیر مسافرتی می باشید، سوپرمارکت آنلاین مکسی بهترین مکان برای تامین این نیازتان است. هفته کوربخت پاریس با نمایش کلکسیون نوبهار - تابستان طراحان بین المللی داخل مکان های متنوع ماه پاریس برگزار م

مزایای درمان ارتودنسی به موقع بسیار است همه می دانند که درمان ارتودنسی می تواند دندان ها را ردیف کرده و لبخند زیبا به وجود بیاورد اما آیا می دانید که درمان ارتودنسی نه تنها دندان ها را ردیف می کند بلکه سلامت دندان ها و لبخند شما را نیز بهبود می بخشد.
بریس های ارتودنسی می توانند مشکلات همسویی فک بالا و پایین را حل کنند دستگاه های ارتودنسی ثابت یا ارتودنسی متحرک می توانند ، شلوغی دندان و یا فاصله های دندانی را برطرف کنند آنها ممکن است به
منبع : روغن حل شوندهروغن حل شوندهکاربردهای روغن حل شوندهدر عملیات تراشکاری ، برش کاری ، ماشین کاری ، سنگ زنی و... به دلیل برخورد دو فلز و اصطکاک بین آنها حرات ایجاد می شود که این حرارت موجب سوختن و از بین رفتن ابزار و قطعه کار می شود در نتیجه استفاده از روغن حل شونده مانع این امر شده و به عنوان یک خنک کننده و روانکار استفاده می شود.آب صابون تراشکاری محصولی می باشد که در آب حل می شود ، این محصول یک نوع امولسیون روغن در آب می باشد که با ایجاد شرایط
قیمت پنجره مدل 2حالته ارسی upvc:بازشو
این پنجره روی 2 محور افقی و عمودی می باشد. این پنجره
ها در منزل یا ساختمان محل کار، معمولا در جاهایی همانند آشپز خانه نصب می شوند که
نیاز به جابجایی راحتتر هواست. یراق آلات آلمانی برای این نوع از UPVC  ها بهتر است. باتوجه به محل های قرار گیری این پنجره ها و بازشوی آنها بهنگام
باز و بسته شدن، این پنجره ها به فضای کمتری دارند. پنجره مدل 2حالته ارسی upvc اکثرا به  صورت مدل مستطیلی
هستند و بخش بالایی آنها را تا ته سقف م
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کوله پشتی دخترانه (www.123kif.shop) (http://www.123kif.shop/product-category/backpack/women-laptop-bag/) لطفا از صفحه ما بخواهید.
اگر فردی صفت یا دوستدار جهانگردی هستید، و با ظهر کوله پشتی های شخیص مسافرتی می باشید، سوپر آنلاین مکسی بهترین مکان برای تامین این نیازتان است. هفته مقبل پاریس با نمایش کلکسیون بت خانه - تابستان طراحان بین المللی زنگ مکان های گونه گون شهبانو پاریس برگزار می شود.این رویداد برجست
دانلود کتاب مدیریت مالی 1 - مهدی تقوی    
دانلود کتاب مدیریت مالی 1 - مهدی تقوی
دانلود کتاب مدیریت مالی 1 نوشته مهدی تقوی منبع رشته مدیریت، حسابداری پیام نور و منبع آزمون ارشد شامل 400 صفحه با فرمت pdf فصل اول : کلیات فصل دوم : ارزش زمانی پول فصل سوم : قیمت اوراق بهادار فصل چهارم : مخاطره و بازده فصل پنجم : هزینه سرمایه فصل ششم : بودجه بندی سرمایه ای فصل ...
دریافت فایل
دانلود کتاب مدیریت مالی 1 – مهدی تقوی – مدیریت، حسابداری ... https://www.ghatreh.com › news › دانل
پوزیشن های مختلف رابطه جنسی

پوزیشن ها حالات مختلف جنسی هستن که در زمان ها و حالات مختلف به کار گرفته می شوند .
تا حالت دخول را راحتتر کنند و زمینه تحریک و لذت بهتر زوجین را فراهم سازند .
که ما سعی داریم در این مقاله برای شما چندین نمونه از پوزیشن ها را معرفی کنیم .
و روش ها و زمان های مورد نیاز این پوزیشن ها را برای شما ، توضیح دهیم .

معمولی ترین و متداول ترین پوزیشن

این آمیزش متداول ترین و ساده ترین آمیزشی است که اغلب افراد در اولین رابطه و و
مدتها است که خبرهای زیادی درباره موس مدل D از سری موس‌های گیمینگ Race به گوش می‌رسد. تا اینکه هم اکنون این موس برای خرید در دسترس همگان قرار گرفت.
موس مدل D یکی از بهترین موس‌های دارای ارگونومی است و با توجه به هدف آن که گیمینگ است، یکی از سبک‌ترین موس‌هایی است که می‌توانید خریداری نمایید. با توجه به طراحی مشبک و لانه زنبوری آن در بالا و پایین بدنه‌اش،  وزن آن بدون در نظر گرفتن کابل؛ فقط 1.5 پوند (86 گرم) است. مدل رنگ براق این موس، 1 گرم اضافه‌ت
طبق احکام چند روز اول بعد از عقد ویژه خانم جدید است و بعد حق قسم بوجود میاد. ما هم این دوران رو الحمدالله به خوبی و خوشی سپری کردیم. خدا رو شکر از تعدد راضی هستم.در جواب دوستانی که می پرسن  اذیت نیستی و چه حسی داری... باید بگم فکر کنید جاری ، خواهر، خواهرشوهر، مادر شوهر پیشتون زندگی می کنه ... اذیت می شید ؟ خوب تجربه من هنگامی که اونها چند روز پیشم بودن اینجوری بود : کارهای خونه رو باهم انجام می دادیم و درد دل می کردیم و از هر دری صحبت می کردیم و .... .
پیش نیاز پیشرفت در سئو در چند جمله
هاست مناسب
اولین نکته قبل از انجام طراحی وب سایت
پس از آنکه نام دامنه خود را انتخاب کردید هاست مناسب است
تعداد زیادی شرکت خوب وجود دارند که می توانند یکی از انتخابهای شما باشند
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
چرا این موضوع در رنک و سئو مناسب وب سایت تان مهم می باشد؟
جواب آن است که بدون هاست مناسب و آپتایم بالا، قادر نخواهید بود تا بازدید کنند
هاست مناسب
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
هاست مناسب
سلام 
امروز علی‌اکبری نیومد سر کلاس.بجاش آرمین و مهدی که تی ای کوانتوم هستن اومدن.آرمین آدم جالبیه.به نظرم در قبال همه چیزایی که بلده هیچ حس بهتر بودن و برتری‌ای بهت نداره.کلا بعضی از فیزیکیا وقتی دارن با ترم پایین‌تر از خودشون حرف میزنن،حال میکنن سیس بگیرن که مثلا هنوز فلان چیزو نخوندی پس برو.
امروز بعد از دوسال بودن سر کلاسای دانشکده و سکوت کردن، سوال پرسیدم.نگاه‌های تقریبا متعجب بچه‌ها که برمیگشتن و منو که ته کلاس نشسته بودم نگاه میکر

ساعت 5:30 عصر بود به سمت مصلی راه افتادم، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد یه درمانگاه صحرایی تو محوطه ی مصلی راه اندازی شده بود برای خدمت رسانی به زائرینی که برای رفتن به کربلا درایام اربعین از شهر قم عبور میکنند.
دیگه ایستگاه نبود و یک درمانگاه سیار بود از 4 کانکس تشکیل میشد دو کانکس مخصوص واحد تزریقات خانم ها و آقایون و یک کانکس پزشک حضور داشت که بیماران رو ویزیت میکرد و کانکس آخر داروخانه بود.
تجربه ی بیمارستان داشتم و حالا خی
flexbox در طراحی سایت
طراحی سایت یکی از تکنیک های یاد گرفتن flexbox این است
که همه چیز بسیار روشن و شفاف باشد.
در ابتدا ما میخواهیم بگوییم که flexbox چیست و چرا به وجود آمده است.
التبه خود این تکنی برنامه نویسی و طراحی وب سایت استاتیک میتواند در سئو وب سایت شما هم نیز مورد
استفاده قرار بگیرد و موتورهای جستجویی مانند گوگل راحتتر بتوانند صفحات وب سایت شما را index نمایند.
FLEXBOX چیست؟
Flexbox یا همان Flexible Box Layout Model هم نامیده میشود, به مجموعه ای از قوانین CSS 
flexbox در طراحی سایت
التبه خود این تکنی برنامه نویسی و طراحی وب سایت استاتیک میتواند در سئو وب سایت شما هم نیز مورد
استفاده قرار بگیرد و موتورهای جستجویی مانند گوگل راحتتر بتوانند صفحات وب سایت شما را index نمایند.
FLEXBOX چیست؟
Flexbox یا همان Flexible Box Layout Model هم نامیده میشود, به مجموعه ای از قوانین CSS 
flexbox در طراحی سایت
FLEXBOX چیست؟
۱- بازه زمانی برای مرور مطالباولین بار که مطلب جدیدی از زبان را مطالعه میکنید (مثلا یک لغت)، اگر همان مطلب را در ۲۴ ساعت آینده هم یک بار مرور کنید، تا ۸۰٪ آنچه را که جدیداً یاد گرفته اید حفظ میکنیدپس از یک هفته، می توانید تنها پس از پنج دقیقه مرور همان مطلب، بدون فراموشی همه آن را به خاطر بیاورید. این مطلب تا ۳۰ روز در ذهن شما می ماند.بعد از چهل روز اگر همان مطلب را مجددا مطالعه کنید، ماندگاری آن در ذهن تان تا ۶ ماه خواهد بود!پس یک بار همان شبی که
وقتی درگیر اخبار روزانه و پیگیر اتفاقات داخلی و منطقه ای می شویم و به دوروبرمان نگاهی می اندازیم، موج اخبار بد و مایوس کننده، از درگیریهای اجتماعی و سیاسی داخلی و خارجی گرفته تا اختلاف و شکاف طبقاتی، از روند ترافیک و رانندگی مردم گرفته تا مشاهده تخریب ستونها و نرمهای اخلاقی در جامعه، از موج تورم گرفته تا رکود گسترده، فوج جمعیت در دادگاهها، کلاهبرداری و اختلاس ، قاچاق، کاهش استانداردهای آموزشی، هرج و مرج در سیستم بوروکراسی اداری و ... کافی
با عبور از هر سال و آغاز سال جدید، به روند تازه ای در مد نیز سلام خوش امد می گوییم. با اینکه برخی از اصول بنیادی در دنیای مد همواره پایدار و مستجکم هستند اما باز هم می توان سرنخ هایی از تغییر و دگرگونی را مشاهده کرد. این تغییرات را به صورت کاملا محسوس می توان در اکسسوری های تازه آمده مشاهده کرد. در این دهه شاهد استفاده بیشتر اکسسوری ها و لوازم جانبی به کار رفته در کنار لباس های اصلی خواهیم بود. مانند بسیاری از طرح های فانتزی و زیبای جوراب زنانه.
تاکنون انواع مختلفی از کیبوردها به بازار عرضه شده‌اند که دارای اشکال و ابعاد مختلفی هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به کیبوردهایی اشاره کرد که قابل خم شدن هستند، قابل استفاده بر روی دستگاه‌های مختلف هستند یا دارای ارگونومی هستند. اما سامسونگ در کنفرانس CES 2020 از یک کیبورد مفهومی جدید رونمایی کرد که نامرئی است و قابل دیدن با چشم نیست! این کیبورد به هوش مصنوعی مجهز است.
این کیبورد ما را به یاد فیلم‌های علمی تخیلی می‌اندازد. البته از قبل هم
در این مقاله نکاتی در مورد بخش لیسنینگ آزمون آیلتس خواهیم گفت:
بخش لیسنینگ آزمون ۴۰ سوال دارد.
شما حدود ۳۰ دقیقه به مکالمات گوش می‌دهید و ده دقیقه هم برای انتقال سوالات به پاسخنامه زمان دارید. بنابراین در کل ۴۰ دقیقه زمان دارید. در این بخش از امتحان، گرفتن نمره بالا ساده است اگر نکات زیر را رعایت کنید:
۱. به توضیحات سوالات دقت کنید (برای مثال بیش از سه کلمه برای پاسخ ننویسید).
۲. بسیاری از مکالمه‌های این بخش از امتحان، بریتیش هستند، بنابراین س
save چیست؟
درابتدا میخوایم این آموزشو تو فایل ورد بهتون نشون بدم پس نیاز داریم یه فایل ورد درست کنیم و داخلش متنی بنویسیم.همونطور که در عکس پایین مشاهده میکنید اگر به قسمت بالای صفحه نگاه کنید متوجه یک دسک میشوید.بعد از کلیک روی آن فایل شما بر روی هارد ذخیره میشود.بعد از هر بار راه اندازی مجدد سیستم شما توانایی دسترسی به محتوای فایل وردتان را خواهید داشت.با زدن هربار کلید سیو فایل شما دوباره ذخیره میشود روی همون فایل قبلی.
save as چیست؟
به صورت کل
نقد و بررسی
یخچال فریزر پایین دوو مدل D2BF-1077LW
یخچال فریزر پایین دوو مدل D2BF-1077LW
امکانات ویژه:
گنجایش 24 فوت
فریزر بدون برفک
دارای فیلتر هوای ضد بو
سیستم انجماد سریع
سیستم سرد کننده سریع
مدیریت هوشمند سرمایش
طبقات شیشه ای مقاوم ضد شوک
محفظه ویژه نگهداری میوه و سبزیجات
نوار درزگیر آنتی باکتریال با امکان تعویض
مجهز به کمپرسورهای نسل جدید کم مصرف
کاهش هزینه های مصرف برق با رده انرژی A+
یخچال فریزر پایین دوو مدل D2BF-1077LW
یخچال فریزر پایین دوو مدل D2BF-
سلام رفقای بیانی اقا تو رو خدا بیاین دستاتون رو بشورید و ویتامین بخورید و غذاهای مقوی و از اینجور حرفا که لازمه حتما انجام شه =)
آقا این ویروسه اونقدرام که همه میگن بد نیستا کلی خوبی هم داره:///
مثلا من هر جا خوندم بچه های مدرسه ای کلی امتحان داشتن که لغو شد و همه موندن تو خونه و مصرف اینترنت رفته بالا و اوپراتور های سرویس دهنده حسابی اوضاع ترافیک فروشی شون خوب شده و خیابونا خلوت شده و مشکل الودگی هوا و ترافیک درون شهری رو به بهبوده ،کنسرتای به ا
میکاپ سالن نازلین
دو روش اصلی برای گریم عروس به شکل پایه وجود دارد که طبق سلیقه عروس و نوع میکاپ آن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نوع اول آن لولایت است که به آن کم رنگ کردن هم می‌گویند و نوع دوم هایلایت است که مدل آن برجسته و پررنگ کردن است.
مرحله اول برای گریم و میکاپ حرفه‌ای عروس ، شناسایی پوست عروس است انواع مختلف پوست “خشک، چرب یا نرمال” می‌باشد، که با توجه به نوع پوست عروس باید کرم‌های مناسب و فون ها انتخاب شوند.
طرز کاشت ناخن :
در ابتدا
منبع : کولانت تراشکولانت تراشکاربردهای کولانت تراشآب صابون تراشکاری محصولی می باشد که در آب حل می شود ، این محصول یک نوع امولسیون روغن در آب می باشد که با ایجاد شرایط صابونی امور تراشکاری و برشکاری را راحتتر می نماید.از کولانت تراش به عنوان خنک کننده حرارت ناشی از ماشین کاری استفاده می گردد.در صنایع فلزکاری ، تراشکاری و برشکاری فلزات به دلیل برخورد و اصطکاک بین دو فلز ایجاد حرارت یک عاملی اصلی می باشد که باعث سوختن و از بین رفتن ابزار و قطعه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها